JW3116 Aukštos Kokybės 850/1300/1310/1550nm Nešiojamą Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis su FC SC ST Jungtis

rating

SKU: s616

JW3116 Aukštos Kokybės 850/1300/1310/1550nm Nešiojamą Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis su FC SC ST Jungtis

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

JW3116 Nešiojamą Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis su 1310/1550nm yra Joinwit naujai sukurta optinio tinklo testeris, juo siekiama optinių tinklų instaliavimas, optinių tinklų projektavimas priėmimo ir pluošto tinklo priežiūros. Kartu naudojimas su JW3216 nešiojamą optinės galios matuoklis, siūlo greita ir tiksli testavimu tiek SM ir MM skaidulų. Į JW3116 suteikia 1 iki 4 bangos ir išvesties galia gali būti reguliuojama klientų užklausas. Taip pat JW3116 funkcijų, gera išvaizda, geras touch jausmas ir dėmesingas žmonijos dizainas. Savybės

Banga ID informacija gali būti perduodama, kai naudojamas su JW3216 Optinės Galios Matuoklis.

Tonas kartos, 270HZ,330HZ,1KHZ,2KHZ.

Išėjimo galia gali būti reguliuojama.

Išėjimo galia vertė yra rodomas LCD ekrane.

Protingas apšvietimo kontrolė (šviesos intensyvumas gali būti reguliuojamas tinkamai, pagal aplinkos šviesa, kuri gerokai mažesnės energijos sąnaudos).

AA šarminės ir AC adapteris, skirtas elektros energijos tiekimo.

Senkančios baterijos indikacija.

Specifikacija

Modelis JW3116 Veiklos bangos 850/1300/1310/1550nm Taikoma pluošto SM,MM Lazerio tipas FP-LD(kiti nurodyti prašymai) Išėjimo Galia -5~-12dBm gali būti reguliuojamas Reguliuojamas žingsnio dydis 0.5 Stabilumo(dB30min20 0.15 ModulationHz CW,270,330,1 K,2K Pluošto Uosto FC/PC(SC,ST yra) Šarminės Baterijos 3*AA 1,5 V Maitinimo Adapteris(V) 8.4 Baterijos Veikimo laikas(h) 45 Veikimo Temperatūra, (°C) -10-+60 Sandėliavimo Temperatūra(°C) -25--+70 Kontūro sizemm/svoris 180*90*45(250g)

Standartinis Paketas MODELIS APIMA Visus JW3116 Modeliai JW3116 Optinės Šviesos Šaltinis, 3pcs 1.5 V baterijos(neįtraukta), AC Adapteris, Naudotojo Vadovas, Medvilnės tamponai ir Minkštas nešiojimo dėklas

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

  • Veiklos Bangos Ilgis : 850/1300/1310/1550nm
  • Išėjimo Galia dBm: -7
  • Taikoma pluošto: SM/MM
  • Modelio Numeris: JW3116
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • lazerio tipas : FP-LD(kiti nurodyti prašymai)
  • Modelis: JW3116 Optinės Šviesos Šaltinis
  • Pluošto Uosto: FC/PC(SC,ST)
  • Svoris: 250g
  • Moduliacijos (Hz):
  • Matmenys: 180x90x45mm
  • Pakuotės Dydis: 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Žymos: šaltinis lempos, kilmė tendencijos, šaltinis flash, Pigūs šaltinis lempos, Aukštos Kokybės gavimas tendencijos, Kinija šaltinis flash Tiekėjų.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Panašūs produktai

Susijusios
1 mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius,5km Diapazone, Plastikiniai Raudonojo Lazerio Kabelių Testeris Pen + 2.5 mm LC/FC/SC/ST Adapteris, skirtas kabelinės televizijos,FTTH Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas:
€10.44
Susijusios
2016 Naujas Stilius, tik viena Vaizdo Gedimų Lokatorius, kad parama bandymų LC fiber optic megztinis, 5 nuolaida ribotą laiką, Tik pardavimo, tiesiog tik viršutinis 20 klientai, pirmą mokėjimo ir pirmą kartą laivybos išparduoti ,mes
€13.46
Susijusios
Pagrindinės Savybės: Dual Pluošto Bi-directional Perdavimo Standarto 1 X 9 Pėdsaką Vieno SC, FC ar ST Jungtis Pasirinktinai Vieną +3.3 V ir +5 V Maitinimo ESTP Blokatorius Įėjimai ir Išėjimai ESTP LVPECL arba TTL LVTTL Signalo Aptikimo Išėjimo
€17.94