10/100M 1x9 BIDI Optinis siųstuvas-imtuvas - BIDI Vieno Pluošto 20KM SC 3.3/5 V 1310TX 1550RX

rating

SKU: s740

Aprašymas

1 x 9 siųstuvas-imtuvas palaiko 155Mbps ir 20km perdavimo atstumas su SMF.

Ši radijo stotelė susideda iš dviejų dalių: siųstuvo skirsnis apima FP lazeriu. imtuvo skyrius yra sudarytas iš PIN fotodiodo integruota su " trans-varža preamplifier (TIA).

1.Funkcija

l 1×9 paketą su FC jungtis

l 1310nm FP Tx/1550nm PIN Rx ir

1550nm FP TX/1310nm PIN RX

l 20Km dėžė su SMF

l +3.3 V, vieno maitinimo šaltinio

l LVPECL suderinamą duomenų įvesties/išvesties sąsaja

l Mažai EMI ir puikus ESD apsauga

l lazerio saugumo standartas IEC 60825 reikalavimus

l Suderinama su RoHS

2.Taikymo Ethernet Telekomunikacijos

  • Prekės Pavadinimas: jyttek
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 4cm (9.84in x 7.87in x 1.57in)
  • Pakuotės Svoris: 0.25kg (0.55lb.)
  • Įrenginio Tipas: Pora

Žymos: PK pluošto, sc sc, pluošto sc, Pigūs sc pluošto, Aukštos Kokybės sc sc, Kinija pluošto sc Tiekėjų.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Panašūs produktai

Susijusios
1 mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius,5km Diapazone, Plastikiniai Raudonojo Lazerio Kabelių Testeris Pen + 2.5 mm LC/FC/SC/ST Adapteris, skirtas kabelinės televizijos,FTTH Savybės: - MQW LD optinis šaltinis - Veikimo režimas:
€10.44
Susijusios
2016 Naujas Stilius, tik viena Vaizdo Gedimų Lokatorius, kad parama bandymų LC fiber optic megztinis, 5 nuolaida ribotą laiką, Tik pardavimo, tiesiog tik viršutinis 20 klientai, pirmą mokėjimo ir pirmą kartą laivybos išparduoti ,mes
€13.46
Susijusios
Pagrindinės Savybės: Dual Pluošto Bi-directional Perdavimo Standarto 1 X 9 Pėdsaką Vieno SC, FC ar ST Jungtis Pasirinktinai Vieną +3.3 V ir +5 V Maitinimo ESTP Blokatorius Įėjimai ir Išėjimai ESTP LVPECL arba TTL LVTTL Signalo Aptikimo Išėjimo
€17.94