“Happy Cooking and Healthy Eating!”

cover

„Socialinių – edukacinių iniciatyvų centras PLIUS“ kartu su Jungtinių Amerikos valstijų ambasada Vilniuje organizuoja kulinarines dirbtuves “Happy Cooking and Healthy Eating!” vaikams nuo 9 iki 13 metų amžiaus. Dirbtuvių metu Chef Art Smith kartu su vaikais mokysis, kaip pasigaminti sveiką maistą, ragaus jį ir vertins. Taip pat svečias pasidalins savo darbo patirtimi bei specialybės pasirinkimo istorija. Dirbtuvių metu bus organizuojamas vertimas į lietuvių kalbą, o renginys vaikams bus nemokamas.

Chef Art Smith, specializuojasi pietinių JAV valstijų virtuvėje, yra buvęs Oprah Winfrey šefas, gaminęs įvairiausioms pasaulinio lygio garsenybėms, įskaitant Prezidentą Obamą ir Švedijos karalių, žurnalo Chicago 2007 metų žmogus, įvairių televizijos laidų JAV žvaigždė. Art Smith yra parašęs ne vieną apdovanojimą laimėjusią knygą kulinarijos tema, kuriose jis kviečia grįžti prie tradicinių šeimos vertybių ir akcentuoja sveiko maisto vertę. Taip pat jis yra įkūręs nevyriausybinę organizaciją, kurios tikslas – darbas su vaikais, skatinant juos patirti, suprasti ir išbandyti kulinariją vizualiųjų menų pagalba. Daugiau informacijos apie šefą Art Smith – jo tinklalapyje:www.chefartsmith.net/chef_art_about/chef_art_about.html.
Dirbtuvės vyks birželio 16 d. 10 val.Vilniuje. Programos trukmė – 2val. Jeigu jūsų vaikai norėtų dalyvauti šiame renginyje, maloniai prašome registruotis iki birželio 5 d. el.paštu sei.plius@gmail.com arba telefonu +37061691356.